Organizacja konferencji

Toruń ma nową salę koncertowo-widowiskową

12 grudnia 2015 r. zostało oficjalnie otwarte Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki - jest to obiekt koncertowo-konferencyjny, zlokalizowany w samym centrum miasta.
Jest to obiekt z największą salą koncertowo-widowiskową na 882 miejsca i sceną o powierzchni 600m2. Wnętrze Sali odzwierciedla architektoniczną ideę Fernando Menisa, który zainspirowany średniowieczną architekturą Torunia, w swoim projekcie postanowił połączyć cegłę jako materiał nawiązujący do historii miasta i beton, który ma odzwierciedlać jego nowoczesną stronę.Sala Koncertowa posiada mobilną widownię, rozmieszczoną na kilku poziomach, w celu uzyskania atrakcyjnych punktów obserwacyjnych. Główna scena ma możliwość otwarcia się na zewnętrzny plac zlokalizowany od strony tylnej elewacji i organizacji koncertów plenerowych.

CKK Jordanki dysponuje również Modularnym zespółem sal konferencyjnych, który umożliwia organizację zarówno kameralnych spotkań biznesowych, jak i dużych konferencji, szkoleń i prezentacji dla 120 osób.

Obiekt stwarza możliwości organizacji największych konferencji i kongresów. Dzięki temu, Toruń pojawił się na mapie potencjalnych destynacji dla organizatorów takich spotkań.# #